Martinez trekt conclusie na dit WK: "Dat is énorm gestegen"

Martinez trekt conclusie na dit WK:
Woensdag 11 juli 2018 - 22:00   I   door Fabian Morren

Uiteraard is Roberto Martinez niet gelukkig. De uitschakeling in de halve finale tegen Frankrijk is hard aangekomen bij de Spaanse coach.

"Ik zit met een emotionele kater", vertelt Martinez. "We zijn heel ontgoocheld. Niet alleen door het verlies, maar ook omdat we echt geloofden dat we het WK konden winnen. Deze spelersgroep heeft de lat hoger gelegd voor het Belgische voetbal. Het niveau van deze nationale ploeg is enorm gestegen. Dat moeten we vanaf nu proberen te tonen op elk groot toernooi waaraan we deelnemen in de toekomst. We moeten proberen om winnaars te worden."

Vooral de manier waarop de Belgen verloren, komt extra hard aan. "Het is veel moeilijker om zo te verliezen dan wanneer je helemaal weggespeeld wordt door een veel betere ploeg. De twee ploegen konden allebei doorgaan, jammer genoeg waren wij het niet."

Poll: Heeft Martinez het goed gedaan tijdens het WK?

TAGS  I  Rode Duivels  I  Martinez

woensdag 29 november 2023

dinsdag 28 november 2023

maandag 27 november 2023

zondag 26 november 2023