Lukaku gaat los over Vanaken: "Hij is echt zo iemand"

Lukaku gaat los over Vanaken:
Maandag 24 maart 2025 - 09:00   I   door Redactie

Romelu Lukaku heeft opnieuw van zich laten horen. Niet alleen met twee goals tegen Oekraïne, maar ook met een duidelijke boodschap: de Rode Duivels moeten verder evolueren, en concurrentie is daarbij cruciaal.

Hoewel het duel tegen Oekraïne lange tijd een taaie bedoening was, bleef Lukaku geduldig en doortastend. In de slotfase brak hij met twee rake treffers de ban en bezorgde België een belangrijke 3-0-overwinning. Daarmee was hij in beide wedstrijden van deze interlandperiode trefzeker, goed voor drie doelpunten in totaal. Als aanvoerder gaf hij op het veld het goede voorbeeld, maar ook naast het veld liet hij van zich horen.

Waardering voor Vanaken en De Cuyper
Bijzonder was ook de manier waarop Lukaku zijn goals tot stand zag komen. Kevin De Bruyne leverde twee keer een assist af, terwijl Hans Vanaken bij de derde treffer uitpakte met een knappe pass. “Hans is iemand die mij begrijpt. Ik weet dat hij graag in één tijd speelt en die steekpasses zoekt. Heel blij dat hij terug is", liet Lukaku optekenen.

Ook de jonge Maxim De Cuyper kon op lof rekenen. De linksachter trapte zelf de openingstreffer tegen de netten en kreeg na afloop felicitaties van de ervaren spits.

Push vanuit eigen competitie
Dat ook andere spelers uit de Jupiler Pro League hun kans kregen – zoals Bryan Heynen en Brandon Mechele – vindt Lukaku een goede zaak. “De onderlinge concurrentie moet omhoog. Het is goed dat jongens uit onze eigen competitie zich tonen. Dat houdt iedereen scherp.”

TAGS  I  Romelu Lukaku  I  Rode Duivels  I  Hans Vanaken

dinsdag 25 maart 2025

maandag 24 maart 2025

zondag 23 maart 2025

zaterdag 22 maart 2025