Romelu Lukaku klaar en duidelijk over Anderlecht: "Dan breek ik"

Romelu Lukaku heeft al heel wat stadions zien passeren in zijn rijke carrière, maar voor één plek koestert hij nog altijd een bijzonder warme plek in zijn hart: het Lotto Park in Anderlecht. En die liefde hoopt hij binnenkort opnieuw te beleven — niet als clubspeler, maar in het shirt van de Rode Duivels.
Het is geen geheim dat het nationale stadion in Brussel al jaren op kritiek botst. Zowel fans als spelers ervaren het als verouderd en sfeerloos. Ook Lukaku zelf staat niet te springen om daar nog wedstrijden af te werken. “Het Koning Boudewijnstadion is echt geen fijne plek om te spelen", klinkt het in de wandelgangen. Veel liever ziet hij de nationale ploeg uitwijken naar stadions met meer charme — zoals dat van zijn jeugdliefde Anderlecht.
Anderlecht als decor voor iets groots
“Ik hoop dat we in september in het Lotto Park kunnen spelen. Dat zou zó emotioneel zijn voor mij", liet Lukaku weten. “Scoren voor de Rode Duivels in het stadion van Anderlecht? Dan breek ik", zei hij openhartig. De spits, die momenteel onder contract staat bij Napoli, groeide op in Neerpede en heeft een sterke band met de club. “Ik bespreek het binnenkort wel eens met voorzitter Vandenhaute.”
Laatste nieuws
dinsdag 25 maart 2025
maandag 24 maart 2025
