Viktor Verhulst krijgt slecht nieuws te horen van zijn vriendin Sarah Puttemans: "Ik kan de pijn niet beschrijven"

Viktor Verhulst krijgt slecht nieuws te horen van zijn vriendin Sarah Puttemans:
Zaterdag 12 april 2025 - 10:00   I   door Redactie

Voor Sarah Puttemans zou haar deelname aan Dancing With The Stars een feestelijke ervaring moeten zijn, maar de realiteit bleek even anders. Terwijl de camera’s draaiden, vocht ze achter de schermen tegen helse pijn. In haar nieuwste vlog vertelt de influencer openhartig over een medisch probleem dat haar de voorbije dagen volledig onderuit haalde.

Tijdens een drukke opnamedag merkte Sarah dat er iets niet klopte met haar oog. “Er zit een soort abces in mijn oog", vertelt ze zichtbaar aangedaan. “Ik kan bijna niet omschrijven hoeveel pijn ik heb gehad.” De diagnose: een ooglidontsteking met een pijnlijk abces. “Ik heb drie nachten niet kunnen slapen en zat voortdurend aan de Dafalgan en Ibuprofen.”

De dokter schreef haar uiteindelijk antibiotica voor, maar de impact bleef groot. “Ik voelde zoveel druk op mijn oog. Echt, ik heb nog nooit zoveel pijn gehad.”

Geen mascara, geen content
De timing kon haast niet slechter zijn. Tijdens de opnames van Dancing With The Stars kon ze geen mascara dragen, iets wat voor een influencer met beautydeals een tegenvaller is. “Maar ze hebben het toch gefilmd, ik had geen andere keuze.”

Ook haar geplande content rond make-upproducten viel in het water. “Dat was gewoon onmogelijk. Het oog zag er echt niet uit en het deed veel te veel pijn.”

TAGS  I  Sarah Puttemans  I  Viktor Verhulst

zaterdag 12 april 2025

vrijdag 11 april 2025

donderdag 10 april 2025