Genk doet monden openvallen: "Bewonderenswaardig"
Vrijdag 13 oktober 2017 - 13:47 I
Het gaat niet al te best bij Racing Genk. De club staat met 10 op 27 onder zijn waarde geklasseerd. Toch blijft het bestuur erg rustig.
"Met slechts een zege uit vier thuiswedstrijden, doet Genk er goed aan seizoensrevelatie Moeskroen te kloppen voor eigen publiek", weet Het Nieuwsblad. "Het is opvallend hoe rustig het Genkse huishouden blijft. Bewonderenswaardig zelfs hoe het bestuur zich niet laat leiden door de waan van de dag."
"Hoewel Albert Stuivenberg het in absolute cijfers een ietsiepietsie beter doet dan voorganger Peter Maes, lijken de resultaten nog steeds niet evenredig met het potentieel van KRC Genk." Een ontslag lijkt nog niet aan de orde, maar er moeten wel stilaan punten gepakt worden.
Laatste nieuws
vrijdag 7 februari 2025
donderdag 6 februari 2025
20:00
Erik van Looy over andere Bekende Vlaming: "Men vertelde mij dat hij op mijn gezicht wil kloppen"