Vanhaezebrouck: "Courtois? De bondscoach moet met hém gaan praten"

Vanhaezebrouck:
Maandag 03 februari 2025 - 19:00   I   door Redactie

Hans Vanaken en de Rode Duivels: het blijft een onverklaarbare situatie volgens Hein Vanhaezebrouck. De analist uit in Het Nieuwsblad zijn verbazing over het feit dat de middenvelder van Club Brugge al geruime tijd niet meer in de selectie zit. "Had hij in het buitenland bij een subtopper gespeeld, dan had hij wellicht wél zijn plek gekregen."

Vanhaezebrouck benadrukt dat de afwezigheid van Vanaken nog vreemder wordt door de blessureproblemen bij de Rode Duivels. "Door de blessures van De Bruyne hebben we daar nochtans geen luxe. Als je ziet met wie we allemaal al gespeeld hebben op dat middenveld... Ik ga geen namen noemen om niemand oneer aan te doen, maar dat is toch niet te snappen?"

Een andere aanpak als bondscoach
De trainer is ervan overtuigd dat hij als bondscoach de zaken anders had aangepakt. "Was ik bondscoach geworden – wat ik nu niet wilde – dan was ik niet alleen gaan praten met Courtois, De Bruyne en Lukaku, maar ook met Vanaken. Dan had hij die plek bij de nationale ploeg wél gekregen."

Volgens Vanhaezebrouck is Vanaken een speler met de kwaliteiten om een vaste waarde te zijn bij de nationale ploeg. "Een basisspeler bij de Rode Duivels, zoals Ceulemans en Van Moer, was hij ook niet. Maar zijn afwezigheid in de huidige selectie blijft voor mij onbegrijpelijk."

TAGS  I  Rode Duivels  I  Hans Vanaken  I  Hein Vanhaezebrouck

dinsdag 22 april 2025

maandag 21 april 2025

zondag 20 april 2025

zaterdag 19 april 2025