Gert Verhulst wijst zoon Viktor terecht: "Je overdrijft"

Naast zijn televisiecarrière blijkt Viktor Verhulst ook in de keuken zijn mannetje te staan. Volgens vader Gert Verhulst heeft zijn zoon een goed gevoel voor smaken, al durft hij het soms te overdrijven met ingrediënten. Dat onthulde Gert in een interview met Story.
Hoewel de familie Verhulst vorig jaar samen deelnam aan Komen Eten, was het vooral Marie die in de schijnwerpers stond met haar eerste kookervaring. Toch blijkt Viktor de echte kok van de familie. "Hij heeft zeker aanleg voor smaken", zegt Gert. "Maar hij durft ook te overdrijven met de hoeveelheid van sommige ingrediënten. Soms kan je gewoon niet genoeg boter aanrukken."
Koken met een eigen twist
Waar Marie zich nog aan de basisprincipes moest wagen, lijkt Viktor al een eigen stijl te ontwikkelen. Gert vindt het mooi om te zien hoe zijn zoon experimenteert in de keuken, al leidt dat niet altijd tot de perfecte balans op het bord.