Anderlecht komt met mededeling: "Hij wordt niet de nieuwe coach"

Jupiler Pro League
door Voetbal24 Redactie
zaterdag, 20 juni 2026 om 16:04
CouckeVerschueren
Anderlecht heeft in een korte mededeling ontkend dat Karel Geraerts mogelijk de nieuwe coach van paars-wit zou worden. Het Laatste Nieuws pakte daar zaterdag mee uit en dat zorgde voor een golf van kritiek op sociale media.
Het gebeurt niet snel dat een club reageert op een gerucht, en al zeker niet zo snel. Maar het nieuws dat Geraerts bij de laatste twee overgebleven kandidaten zit om de nieuwe trainer te worden, viel niet in de smaak bij de achterban. Anderlecht wilde die extra onrust er niet bij.
“RSC Anderlecht ontkent respectvol maar formeel dat Karel Geeraerts deel uitmaakt van de kandidaat-trainers”, klinkt het. Volgens HLN heeft er wel degelijk een verkennend gesprek plaatsgevonden tussen RSCA en Geraerts.
Maandag start de voorbereiding op het nieuwe seizoen en Anderlecht heeft nog steeds geen nieuwe hoofdtrainer gevonden. De nervositeit neemt duidelijk toe. Niet alleen bij de supporters, maar duidelijk ook binnen de club.
loading

Loading