Bij
Antwerp ligt er veel werk op de plank tijdens de transfermarkt en dat terwijl de club eigenlijk niet stabiel is. Er zijn financieel grote uitdagingen en het is niet duidelijk dat dit nog onder het bewind van Paul Gheysens allemaal gaat gebeuren, dan wel onder het bewind van nieuwe investeerders.
De club is ook in twee kampen verdeeld, wat het allemaal niet makkelijker maakt. Deze spelers zijn alvast vertrokken: Janssen, Kerk, Praet en Van den Bosch. Volgens
Het Nieuwsblad zullen daar spelers als Nozawa bijkomen om geld extra te krijgen.
De vraag is dan hoe Antwerp zich gaat versterken: "Na de komst van Caicedo en Mejia zoekt Antwerp nog aanvallers, een winger, een creatieve middenvelder, een leidersfiguur op het middenveld en een linksachter", klinkt het bij HNB.
De huidige situatie bij Antwerp kan op deze manier toch niet lang meer duren. De fans haken af, het is moeilijk om een competitieve ploeg samen te stellen en laat staan zo de ambities waar te kunnen maken. De Great Old moet ook nog altijd op zoek naar een nieuwe coach, want die is er ook nog niet voor volgend seizoen.