Hoe staat het in de zoektocht van
Anderlecht naar een nieuwe coach? Goed, zo blijkt. Er werd al gesproken met kandidaat-trainers. Dat bevestigde CEO Kenneth Bornauw aan
VTM NIEUWS.
“Er is een shortlist van trainer, die moet er altijd zijn in het voetbal”, zei Bornauw. “We praten momenteel met trainers en we hopen dat hij er is tegen de start van de voorbereiding op het seizoen.”
Aangezien de voorbereiding al op 22 juni start, tikt de tijd dus. Volgens Bornauw kan het een plus zijn dat een kandidaat-coach de Jupiler Pro League kent, maar het is geen vereiste. “Uiteraard is een notie van de Jupiler Pro League een competitief voordeel, maar de profielbeschrijving die Antoine Sibierski heeft opgesteld is heel precies", klinkt het.
"Hij wil iemand die zelf op het terrein staat en de geloofwaardigheid heeft om tussen de spelers te staan op het trainingsveld. Het is ook niet per se iemand uit zijn netwerk of waarmee hij al heeft samengewerkt.”
Bornauw gaf nog mee dat er met twee trainers al gepraat is. “Dat zijn telkens gesprekken van een paar uur geweest", klinkt het. Het is nu afwachten wie het straks zal worden.