VTM schrapt 'Boer zkt Vrouw'
Normaal gezien kunnen fans van Boer Zkt Vrouw op dinsdagavond bij VTM terecht voor een nieuwe aflevering. Maar deze week verloopt het anders. De populaire datingshow moet namelijk plaatsmaken voor de uitreiking van De Gouden Schoen 2024.
In plaats van de zoektocht naar liefde met Dina Tersago, staat de avond volledig in het teken van Belgisch voetbal. Tijdens de 71ste editie van De Gouden Schoen wordt de beste speler van het voorbije seizoen in de Belgische competitie bekroond. Een prestigieuze prijs die jaarlijks veel aandacht trekt.
Terugkeer op donderdag
Voor de fans van Boer Zkt Vrouw is er goed nieuws: het programma verdwijnt niet uit de programmatie. Donderdagavond keert het terug op VTM. Dan zien we hoe Ruben een barbecue organiseert voor Laura en Lisa, maar ook hoe de rivaliteit tussen de dames verder oplaait.