Voorzitter Verschueren spreekt voor het eerst: "Dit wil ik bereiken met Anderlecht"

Voorzitter Verschueren spreekt voor het eerst:
Donderdag 16 oktober 2025 - 15:05   I   door KS

Anderlecht heeft de komst van Michael Verschueren als voorzitter en Kenneth Bornauw als CEO nu ook officieel aangekondigd. Ze hebben ook voor het eerst een korte reactie gegeven via de officiële kanalen.

Verschueren zal vanaf medio november zijn mandaat opnemen. "Het is een eer om het voorzitterschap van deze prachtige club op mij te nemen. Samen met de Raad van Bestuur en het management wil ik bouwen aan een sterke, stabiele en ambitieuze toekomst voor RSC Anderlecht", klinkt het bij Verschueren.

Kenneth Bornauw wordt CEO. De club laat weten dat hij de volledige leiding van de club op zich zal nemen, zowel sportief als extra-sportief. "Ik ben de Raad van Bestuur dankbaar voor hun vertrouwen en kijk ernaar uit om de dagelijkse leiding van de club op mij te nemen", reageert hij.

"Samen met het hele team en alle betrokkenen wil ik bouwen aan een toekomstgerichte organisatie, gedragen door gedeelde ambitie en visie, met als doel de club de komende jaren een toonaangevende rol te laten spelen." 

Lees nu: AA Gent leg bom onder Belgische competitie

Poll: Verwacht jij veel goeds van dit nieuwe team?

TAGS  I  Anderlecht  I  Michael Verschueren  I  Kenneth Bornauw

zondag 9 november 2025

zaterdag 8 november 2025

vrijdag 7 november 2025

donderdag 6 november 2025

woensdag 5 november 2025