'Coucke neemt besluit over komst van PSG-investeerders'
Marc Coucke bekijkt volop hoe de toekomst van Anderlecht er moet uitzien. Er zijn echter nog wel wat obstakels op zijn weg te vinden.
Door FVH
De eigenaar van Anderlecht zal alvast voorlopig niet in zee gaan met de rijke investeerders uit Qatar. Coucke kent PSG-voorzitter Nasser Al-Khelaïfi uit Qatar goed. Ze kennen elkaar vanuit de padelwereld. Al-Khelaïfi zou zijn invloed kunnen uitbreiden in het Europese voetbal door aandelen te kopen van Anderlecht, maar dat gaat voorlopig niet.
Volgens Trends is dat momenteel uitgesloten omdat de groep rond Wouter Vandenhaute nog steeds over een blokkeringsminderheid beschikt. Al klonk het eerder wel dat Vandenhaute ook het belang van de club vooropstelt en geen persoonlijke afrekeningen wil.
Ook rond de terugkeer van Romelu Lukaku beweegt er niets. Ook hij zal voorlopig geen aandeelhouder worden binnen de club. Alles blijft wel op tafel liggen.