Degryse haalt uit naar Genk-sterkhouder: "Hij irriteert mij"

Degryse haalt uit naar Genk-sterkhouder:
Maandag 15 september 2025 - 12:00   I   door Redactie

De topper tussen Anderlecht en KRC Genk leverde niet alleen spanning, maar ook discussie op. Analist Marc Degryse had vooral oog voor het gedrag van Zakaria El Ouahdi, de flankspeler van Genk die volgens hem steeds vaker over de schreef gaat.

Bij Het Laatste Nieuws spaarde Degryse de woorden niet: “El Ouahdi begint mij te irriteren. Hij is iemand die zich steeds laat vallen. Samoise van Gent is ook zo iemand.” Volgens de ex-Rode Duivel ondermijnt de Genkse vleugelverdediger zijn kwaliteiten door zich voortdurend te laten zakken na contact.

De kritiek kwam er na een opvallend moment in de eerste helft. Tristan Degreef van Anderlecht reageerde gefrustreerd na fouten van El Ouahdi en pakte rood. Voor Degryse geen excuus: “Een technische speler hoort zich te revancheren op een voetballende manier. Sta op, lach naar je tegenstander en gebruik je kwaliteiten om de strijd te winnen.” Toch benadrukte hij dat het gedrag van El Ouahdi een bepalende factor werd in het incident.

Reputatie in gevaar
El Ouahdi staat te boek als een van de meest talentvolle jonge verdedigers in België, maar door zijn manier van spelen dreigt zijn reputatie een andere wending te nemen. Waar hij bij Genk geroemd wordt om zijn drive en techniek, groeit buiten het veld het beeld van een speler die sneller naar de grond gaat dan nodig.

Poll: Irriteert El Ouahdi jou ook?

TAGS  I  KRC Genk

maandag 15 september 2025

zondag 14 september 2025

zaterdag 13 september 2025