Meunier en Panzokou hebben geweldig nieuws: "Gelukkig ben ik polyvalent!"

Ligue 1
door Admin
vrijdag, 13 april 2018 om 17:29
meunier panzokou
Thomas Meunier zag hoe Real Madrid in extremis Juventus kon uitschakelen in de Champions League. Eerder had het zijn PSG ook al uitgeschakeld, al stond het hoofd Thomas Meunier daar niet echt naar.
De Rode Duivel en zijn vriendin, Deborah Panzokou, kregen er namelijk een nieuwe telg bij in de familie deze week. Meunier werd namelijk voor de tweede keer vader, nadat hij eerder al papa werd van een zoontje, Landrys. Meunier was duidelijk gelukkig met de nieuwe kleine Meunier. "Het mocht dan wel een feestdag zijn met Pasen, maar gelukkig ben ik een polyvalente man. We mochten dit tweede wondertje verwelkomen", aldus Meunier via Twitter.

Leuke aankondiging

Meunier kondigde trouwens op een erg ludieke manier aan dat hij opnieuw vader ging worden. Hij maakte samen met zijn vriendin Deborah Panzokou en hun bijna tweejarig zoontje Landrys in het Parc des Princes bekend dat hij een twee kindje verwacht. "Dat zou de score dus op 4-0 brengen", grapten ze nog.
loading

Loading