Romeo Vermant verlaat mogelijk kampioen Club Brugge

Jupiler Pro League
door Voetbal24 Redactie
vrijdag, 22 mei 2026 om 7:00
Vermant
Het is nog maar de vraag waar de toekomst van Romeo Vermant ligt. De spits was zeer geëmotioneerd na het behalen van de titel. "Dat ik dit mag meemaken met de club waar ik ben opgegroeid", zei hij tegenover DAZN.
Vermant ging een wilde feestnacht tegemoet, maar na al dat feesten zal hij toch eens moeten gaan nadenken over zijn toekomst. Hij wordt momenteel gedwarsboomd door de concurrentie van Nicolo Tresoldi. Wat als de spits er volgend seizoen nog is? Of als Club een vervanger voor hem haalt als die vertrekt?
Vermant kan zelf ook rekenen op de belangstelling van onder meer Stuttgart. Een overstap naar Duitsland zou hij wel zien zitten. Al zal het niet makkelijk zijn om de knoop door te hakken om Club Brugge te verlaten.
Feit is dat Vermant voor een belangrijke zomer staat. Nog eens een seizoen vaak op de bank kan hij beter niet meer aangaan. Hij is intussen 22 jaar en moet nu vooral spelen.
loading

Loading