Hazard in opspraak bij RSCA: "Helemaal niet meer"

Jupiler Pro League
door Voetbal24 Redactie
zondag, 26 april 2026 om 8:00
Hazard
Thorgan Hazard lijkt zijn laatste weken af te werken bij RSC Anderlecht. Zijn contract loopt eind juni af en een verlenging zit er niet in. Volgens analist Marc Delire is de speler mentaal al langer afgehaakt.
De voorbije weken viel op dat Hazard minder aanwezig was in het spel. Zijn impact nam zichtbaar af, ondanks een eerdere sterke periode. Delire ziet daarin een duidelijk patroon en legt de link met zijn nakende vertrek.
“Op dit moment heeft hij bij Anderlecht totaal geen zin meer om zich pijn te doen, want in zijn hoofd is hij al weg”, stelt Delire bij RTL. Volgens hem verklaart dat waarom Hazard niet meer het niveau haalt dat van hem verwacht wordt.
De analist gaat nog verder in zijn kritiek en wijst ook op zijn fysieke paraatheid. “Hij heeft misschien een paar kilo te veel, als je hem daar ziet lopen, zijn achterwerk… als je hem zo ziet, is hij helemaal niet meer betrokken bij het Anderlecht-project.”
Intussen lijkt de toekomst van Hazard vast te liggen. RC Lens zou hem een contract van twee seizoenen aanbieden. Daarmee kiest hij voor een vertrek, terwijl Anderlecht slechts een overeenkomst van één jaar voorstelde.
loading

Loading