
Het voetbal stopt nooit. Als het geen Europees of bekervoetbal is, dan wel competitievoetbal. Dat vrijdagavond start met KV Oostende-Club Brugge.
Maar daarna ligt het zwaartepunt wel op zondag, waar zowel KRC Genk, Antwerp, Union, AA Gent als Anderlecht in actie komen. Die laatste twee zelfs tegen elkaar. En Unibet heeft opnieuw enkele interessante weddenschappen klaar staan.
Wie scoort het eerst in KV Oostende-Club Brugge?
De kans dat er er niet gescoord wordt vrijdagavond aan de kust is bijzonder klein. En Unibet denkt ook te weten wie er dat het eerst zal doen. Jutgla staat immers aan 4.40 om de score te openen, vlak voor Yaremchuk aan 4.70. Lang volgt aan 5.30.
Wie haalt het in de topper AA Gent-Anderlecht?
Van alle wedstrijden dit weekend springt AA Gent-Anderlecht erbovenuit. Voor de Buffalo's is winst een must om kans te blijven maken op play-off 1, voor de Brusselaars geldt hetzelfde, maar dan voor play-off 2. Unibet zet een zege van Gent aan 2.06, van paars-wit aan 3.50.
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+
loading
Populair Nieuws
Net Binnen

'Rode Duivel speelt niet meer onder Mark van Bommel'

Sam Kerkhofs laat weten of Hasselt al wil promoveren naar JPL

Van Bommel waarschuwt Rode Duivel: "Hij kan en moet beter"

'Oude bekende nieuwe coach van Kevin De Bruyne'

Sonck is zwaar onder indruk van deze Belgische topclub







