Een terugkeer van
Romelu Lukaku naar
Anderlecht lijkt voorlopig helemaal niet aan de orde. Dat heeft zijn makelaar Federico Pastorello duidelijk gemaakt in een interview met
DAZN. Volgens hem denkt Lukaku nog lang niet aan een terugkeer naar België. “Romelu heeft nog zoveel energie”, klinkt het opvallend overtuigd.
Pastorello gelooft zelfs dat de spits volgend seizoen opnieuw op topniveau zal presteren. “Ik ben ervan overtuigd dat hij een geweldig WK zal spelen en dat we hem volgend seizoen weer op zijn best zullen zien”, zegt hij. Daarmee lijkt zijn entourage duidelijk te maken dat Lukaku zichzelf nog altijd op het hoogste internationale niveau ziet.
Volgens de makelaar spreken we bij een fitte Lukaku nog steeds over de grootste clubs en competities ter wereld. “Wanneer we over het topniveau van Romelu praten, hebben we het over absolute topclubs”, stelt Pastorello. “Daarom zie ik hem momenteel nog niet terugkeren naar België.”
Nochtans blijft Anderlecht volgens hem een heel speciale plaats innemen in het leven van de Rode Duivel. Lukaku groeide op in Neerpede en brak er als tiener door richting Europese top. “Het is de club waar hij zijn jeugd doorbracht en waar hij bijzondere herinneringen heeft met zijn familie”, vertelt Pastorello. “Ook zijn kinderen groeien nu op binnen de academie van Anderlecht.”
Daardoor sluit zijn makelaar een terugkeer in de toekomst zeker niet uit. Integendeel zelfs. “Ik geloof honderd procent dat Romelu ooit terugkeert naar Anderlecht”, klinkt het. Alleen zal dat volgens hem voorlopig nog niet voor meteen zijn.