'Seys speelt rest van het seizoen bij déze club'

Transfers
door Voetbal24 Redactie
maandag, 17 augustus 2026 om 17:38
Seys
Manchester United mag dan concrete belangstelling tonen voor Joaquin Seys, Club Brugge is niet van plan om de 21-jarige verdediger deze zomer te laten gaan. Zelfs een bijzonder hoog bod zou de Brugse club niet meteen van mening doen veranderen. Dat meldt Het Laatste Nieuws.
Volgens de huidige plannen is een vertrek van Seys uitgesloten. De Engelse topclub heeft wel interesse, maar van een officieel bod is voorlopig geen sprake. Mocht United uiteindelijk een bedrag in de buurt van de veertig miljoen euro bieden, het bedrag dat Arsenal eerder voor Tzolis betaalde, dan nog wil Club Seys behouden.
Blauw-zwart wil na het vertrek van Bjorn Meijer wel nog een extra linksachter aantrekken. Die speler moet vooral als doublure voor Seys fungeren. Namen zoals Tuur Rommens werden al genoemd, maar een directe vervanger van Seys hoeft dus niet te worden gezocht.
Op aanvallend vlak is er intussen eveneens duidelijkheid. Club Brugge zet definitief een streep door de komst van Romain Esse. De onderhandelingen met Crystal Palace leverden geen akkoord op, omdat de Engelsen niet bereid waren om hun vraagprijs te verlagen. Voor Esse zou ongeveer twaalf miljoen euro nodig zijn geweest.
Daardoor lijkt Club Brugge het voorlopig te gaan doen met Carlos Forbs, Jan Virgili en Mamadou Diakhon als belangrijkste opties op de flanken. Een nieuwe vleugelaanvaller is momenteel geen prioriteit.
De aandacht verschuift nu vooral naar uitgaande transfers. Gustaf Nilsson wordt als overbodig beschouwd en weegt zwaar op de loonlijst. Ook Joel Ordonez moet deze zomer nog vertrekken. Club Brugge lijkt eerst ruimte te willen creëren voordat er opnieuw grote inkomende transfers worden overwogen.
loading

Loading