Naar inhoud springen

'Real Madrid haalt droomtarget van Mourinho bij Arsenal'

Transfers
Mourinho
Real Madrid heeft Riccardo Calafiori bovenaan zijn verlanglijstje gezet. Volgens TEAMtalk beschouwt José Mourinho de verdediger van Arsenal als de beste optie ter wereld op de linksachterpositie. De Spaanse grootmacht zou al geïnformeerd hebben naar de situatie van de Italiaan.
Het Engelse medium meldt dat de trainer van Real de 24-jarige international als een droomtransfer ziet, en dat de scouts van de club die mening delen. Ook Josko Gvardiol van Manchester City kan in Madrid op waardering rekenen, maar Calafiori zou de eerste keuze zijn. De omgeving van de speler is op de hoogte van de interesse.
Opvallend, want Real versterkte zijn defensie de voorbije zomer al met Ibrahima Konaté, Denzel Dumfries en Marc Cucurella. Calafiori biedt echter iets anders: hij speelt bij Arsenal vooral als linksback, maar stond bij Bologna meestal centraal in de verdediging. Net die veelzijdigheid spreekt Mourinho aan. Arsenal haalde hem in 2024 weg bij Bologna, na een strijd met Chelsea en PSG.
Makkelijk wordt het niet. Arsenal zou duidelijk maken dat Calafiori niet te koop is. Zijn contract loopt nog tot 2029, waardoor de Londenaars geen enkele druk voelen om een bod te bekijken. De club zou in 2027 bovendien werk willen maken van een nieuw contract voor de Italiaan.
Eerst wil Arsenal de verlengingen van Jurriën Timber, Martin Ødegaard en Declan Rice rondmaken. Die gesprekken zouden goed vooruitgaan. Real kijkt intussen vooral naar volgende zomer en bereidt zich voor op een mogelijke poging voor Calafiori.
loading

Loading