Club Brugge leek zijn transferwerk stilaan af te ronden, maar mogelijk komt er toch nog een onverwachte naam bij. Vanuit Colombia klinkt namelijk dat Blauw-Zwart dicht bij de komst van Kevin Angulo staat. De amper 18-jarige aanvaller zou onderweg zijn naar België.
De piste komt behoorlijk verrassend uit de bus, zeker omdat Club Brugge op de slotdag van de transferperiode niet meteen nog een grote transfer leek te plannen. Toch zou de landskampioen nog werk maken van een extra aanvallende versterking.
Volgens Colombiaanse journalist Pipe Sierra heeft Angulo inmiddels afscheid genomen van zijn ploegmaats bij América de Cali. De spits zou zich voorbereiden op een overstap naar Europa en richting België vertrekken.
Club Brugge zou de jonge Colombiaan niet meteen definitief vastleggen. De bedoeling zou zijn om Angulo tot het einde van het seizoen te huren. In de overeenkomst zou bovendien een aankoopoptie worden opgenomen.
Angulo heeft ondanks zijn jonge leeftijd al ervaring op het hoogste Colombiaanse niveau. Begin augustus liet hij zich nog nadrukkelijk opmerken. In de 7-0-zege van América de Cali tegen Boyacá Chicó was hij goed voor twee doelpunten.
🚨 Exclusiva: Kevin Angulo (18) está a mínimos detalles de ser nuevo jugador de #Brujas. El delantero de #América se despidió de sus compañeros hoy y viaja en las próximas horas a exámenes médicos y firma de contrato por un año. Va a préstamo con cargo y con opción de compra 🇨🇴🔴