Anderlecht geeft Bruno gewenste transfer

Transfers
door Voetbal24 Redactie
dinsdag, 01 september 2026 om 21:09
Bruno
Anderlecht heeft op Deadline Day verrassend een akkoord bereikt met Oleg Reabciuk. De deal is volledig rond.
De 28-jarige Moldavische international komt transfervrij naar Brussel. Zijn contract bij Spartak Moskou liep deze zomer af, waardoor Anderlecht geen transfersom hoeft te betalen. Reabciuk tekent uiteindelijk voor drie seizoenen bij paars-wit.
Met Reabciuk heeft Anderlecht de opvolger van Moussa N’Diaye beet. De Senegalees vertrok eerder op Deadline Day naar Werder Bremen, waardoor de Brusselaars dringend een nieuwe linksachter nodig hadden. Reabciuk zal bij Anderlecht de concurrentie aangaan met Ludwig Augustinsson.
De keuze voor de Moldaviër komt enigszins verrassend. De voorbije dagen werden onder meer Olivier Deman en andere namen aan Anderlecht gelinkt, maar uiteindelijk werd er voor een ervaren en transfervrije oplossing gekozen.
Reabciuk heeft bovendien een stevig Europees verleden. Hij speelde eerder voor FC Porto B, Paços de Ferreira en Olympiakos, waar hij ervaring opdeed in de Champions League en Europa League. Vervolgens kwam hij drie seizoenen uit voor Spartak Moskou.
Ook internationaal is Reabciuk een vaste waarde. De linksachter verzamelde al 62 interlands voor Moldavië. Opvallend is bovendien dat Reabciuk bij FC Porto in het verleden samenwerkte met Anderlecht-coach Vítor Bruno.
loading

Loading