Jesse Bisiwu heeft zich tijdens de voorbereiding meteen laten opmerken bij FC
Barcelona. De Belgische flankaanvaller scoorde zondag twee keer tegen FC Basel en dat optreden lijkt niet onopgemerkt voorbij te zijn gegaan. Vanuit Griekenland is er inmiddels concrete belangstelling.
Olympiakos zou volgens de Griekse
Gazzetta namelijk werk willen maken van een tijdelijke komst van Bisiwu. De Griekse topclub ziet in de jonge Belg een mogelijke oplossing voor het vertrek van Gelson Martins, die belangstelling geniet van het Russische Krasnodar.
Het voorstel zou betrekking hebben op een huurperiode van één seizoen. Van een aankoopoptie zou geen sprake zijn. Barcelona zou Bisiwu na afloop van de uitleenbeurt gewoon terug verwachten. Voor Olympiakos is vooral zijn profiel interessant. De Griekse club wil hem voldoende speelminuten bieden om zich op een hoger niveau verder te ontwikkelen. Dat perspectief kan belangrijk worden voor de speler, want in Barcelona wacht hem bijzonder zware concurrentie.
Bisiwu maakte deze zomer de overstap van Club Brugge naar de Catalaanse grootmacht en wil zich daar uiteraard zo snel mogelijk bewijzen. Zijn twee doelpunten tegen Basel hebben alvast een goede indruk nagelaten.
Barcelona heeft de interesse uit Griekenland inmiddels opgemerkt, maar is er nog geen definitieve beslissing genomen over de toekomst van Bisiwu. De grote vraag is of Hansi Flick hem voldoende kansen kan geven binnen zijn eerste selectie. Vooral op de flanken is de concurrentie groot.