Chaos: 'Conte wil De Bruyne helemaal niet'

Serie A
door SKN
zaterdag, 25 oktober 2025 om 8:43
251024kevindebruyne
Kevin De Bruyne beleeft moeilijke dagen bij Napoli na de zware 6-2-nederlaag tegen PSV in de Champions League. Volgens Het Laatste Nieuws heerst er chaos binnen de club, met spanningen tussen trainer Antonio Conte en het bestuur, maar niet tussen Conte en zijn spelersgroep.
Conte sprak zijn ploeg deze week meermaals streng toe, al zonder iemand persoonlijk te viseren. Hij toonde zich vooral woedend en teleurgesteld over het gebrek aan inzet en over de transferpolitiek van de club. De trainer klaagt dat hij negen nieuwe spelers moet inpassen, wat volgens hem het evenwicht verstoort.
Italiaanse media suggereren dat Kevin De Bruyne niet door Conte werd gevraagd, maar door voorzitter Aurelio De Laurentiis werd aangetrokken — als een soort “cadeau” voor een andere trainer, Max Allegri. Dat zou verklaren waarom De Bruyne nog geen vaste plaats gevonden heeft in het elftal.
Na een lange video-analyse donderdag oefende Conte met nieuwe tactische opties. Hij overweegt om De Bruyne zaterdag tegen Inter als ‘valse 9’ in te zetten, aangezien Lukaku en Højlund geblesseerd zijn. Italiaanse kranten als Corriere dello Sport en La Repubblica bevestigen dat plan, al zijn anderen sceptisch dat Conte zijn ploeg zo drastisch zal omgooien.
De Bruyne zelf blijft volgens HLN kalm en professioneel, maar hij zoekt nog altijd zijn rol in het Napoli van Antonio Conte.
loading

Loading