Simon Mignolet stelt nieuwe coach aan

Rode Duivels
Mignolet
Simon Mignolet staat voor een belangrijke opdracht. Na het vertrek van Elisabet Gunnarsdottir moet de technisch directeur van de KBVB op zoek naar een nieuwe bondscoach voor de Red Flames. Een deadline heeft de voetbalbond niet vastgelegd, maar veel tijd om te twijfelen is er niet, zo schrijft La Dernière Heure.
De exit van de IJslandse kwam er niet onverwacht. Gunnarsdottir werd aangesteld om het WK te halen, en dat doel werd niet bereikt. Na een sterke start moesten de Red Flames in de voorbije twaalf maanden de duimen leggen voor Ierland, Schotland en Polen.
Bij de bond klonk het bij haar vertrek nog dankbaar. "We willen Elisabet bedanken voor haar inzet voor onze Red Flames", verklaarde sportief directeur Pierre Locht.
Nu is het aan Mignolet, ex-doelman van de Rode Duivels, om de juiste naam te vinden. Volgens DH zullen de profielen op zijn lijstje niet ontbreken. Wordt het een man of een vrouw? Een Belg of een buitenlander? Alle opties liggen op tafel.
Wachten is geen optie. België speelt voor het einde van het jaar nog minstens één wedstrijd, weliswaar een oefenduel. Met het oog op de nieuwe campagne in de Nations League, die in februari van start gaat, zal Mignolet zijn keuze naar verwachting niet lang uitstellen, zodat de nieuwe bondscoach meteen de basis kan leggen.
loading

Loading