'Garcia hakt knoop door over basisplaats voor De Bruyne'

Rode Duivels
door Voetbal24 Redactie
donderdag, 02 juli 2026 om 15:00
De Bruyne
De Rode Duivels ontsnapten tegen Senegal en deden dat zonder Kevin De Bruyne. Op het moment van de ontsnapping tegen de Senegalezen zat De Bruyne al lang op de bank. De middenvelder speelde geen goeie wedstrijd en ging al vroeg in de tweede helft naar de kant.
Toch zal dit volgens Het Nieuwsblad geen thema worden. De krant schrijft: "De Bruyne is naar de VS gekomen met een gezonde mindset. Uiteraard wil hij presteren, maar bovenal, zo heeft hij al meermaals aangegeven, wil hij “genieten” van wat mogelijk zijn laatste WK wordt. In die context laat je het feestje niet vergallen omdat je – niet eens onterecht, zo beseft hij zelf – voortijdig naar de kant bent gehaald."
De Bruyne zal tegen de Verenigde Staten in de achtste finales gewoon aan de aftrap staan, zo weet de krant. "We hoeven er niet uit te concluderen dat Garcia plots De Bruyne zal laten vallen – eerder Hans Vanaken moet voor zijn plek vrezen. Vandaar ook dat de Drongenaar zijn vervanging wel kon relativeren: hij zal niet ineens een bijrol spelen. Neen, KDB wordt, verwachten wij, niet meteen een themaatje."
loading

Loading