
Simon Mignolet kent momenteel niet zijn beste periode bij Liverpool. De Rode Duivel is er op de bank verzeild geraakt na de komst van de Duitse doelman Loris Karius. Toch heeft trainer Klopp nog goed nieuws voor Mignolet.
Dinsdag speelt Liverpool tegen Tottenham Hotspur in de League Cup. Op zijn persconferentie deelde Klopp mee dat Mignolet nog eens zijn kans zou krijgen.
“Het is een luxeprobleem”, zei Klopp over de twee doelmannen die hij ter beschikking heeft. “Simon was niet blij met de situatie maar je kan het aan hem niet zien op training."
Karius mocht de voorbije wedstrijden steeds starten, maar ook hij maakte niet altijd een zekere indruk. Mogelijk kan Mignolet zijn plek dus weer veroveren.
Populair Nieuws
Net Binnen

'Manchester United hakt knoop door over ontslag Carrick'

'Oude bekende volgt Courtois op bij Real Madrid'

Van Dijk niet te spreken over Tzolis

KV Mechelen verbaast vriend en vijand, maar Raman twijfelt

De Mil haalt uit na pijnlijke Gentse nederlaag







