Manchester City heeft zaterdagavond een prima zaak gedaan in de Premier League. De ploeg van Pep Guardiola won op bezoek bij rechtstreekse concurrent Chelsea met 0-1 na een doelpunt van Kevin De Bruyne.
De eerste helft stelde in grote lijnen teleur. Beide ploegen namen niet meteen initiatief en halverwege stond het dan ook nog 0-0.
Na de pauze was het niemand minder dan Kevin De Bruyne die de ban brak. Na een mooie aanval liet onze landgenoot Thibaut Courtois kansloos met een hard schot met links: 0-1.
City mee aan de leiding
Conte gooide er Batshuayi nog in, terwijl een bleke Hazard werd vervangen. Chelsea probeerde de bakens nog te verzetten, maar het bleef uiteindelijk bij 0-1. City hijst zich met 19 punten naast stadsgenoot United aan de leiding. Chelsea is derde en volgt op zes punten.
Tags: Chelsea, Manchester City, De Bruyne