'Drama voor De Ketelaere'
!['Drama voor De Ketelaere'](/UserFiles/images/news/240924DEKETELAERE_6.jpg)
Club Brugge kijkt uit naar de ontmoeting met Atalanta in de tussenronde van de Champions League, maar vlak voor de Europese clash dook verontrustend nieuws op. Charles De Ketelaere, de voormalige publiekslieveling van Blauw-Zwart en momenteel smaakmaker bij Atalanta, kampt met blessureproblemen.
De Ketelaere speelde een sterke wedstrijd in de 0-5 overwinning van Atalanta op Verona en vond zelfs het net. Toch werd hij bij de rust naar de kant gehaald. Na afloop maakte coach Gian Piero Gasperini zich zorgen. “Hij voelde iets in de kuit. En we besloten geen enkel risico te nemen.”
Volgens Het Laatste Nieuws zal de medische staf van Atalanta de blessure van De Ketelaere dag per dag opvolgen. De Italiaanse club heeft echter al te maken met meerdere blessuregevallen in aanloop naar de wedstrijd tegen Club Brugge.
Twijfels over inzetbaarheid
Naast De Ketelaere zijn er meer zorgen bij Atalanta. “Carnesecchi heeft koorts en is twijfelachtig voor Club. Lookman heeft een grote bloeduitstorting opgelopen tegen Napels", klinkt het. Daarnaast zal Sead Kolasinac zeker ontbreken door een spierscheur.
Laatste nieuws
maandag 10 februari 2025
![17](/img/flags/belgie.png)