Details bekend: Club ziet Philippe Clement bijzonder akkoord bereiken

Het is al de hele vrijdag the talk of the town: het nakende vertrek van Philippe Clement naar AS Monaco. En 's avonds werden ook wat meer details bekend over zijn overgang naar het Prinsdom.
Het Franse persagentschap AFP meldt immers dat Clement al een persoonlijk akkoord bereikt heeft met de Franse topclub. Het zou gaan om een overeenkomst van maar liefst 2,5 jaar. Opvallend lang gezien Monaco een gok waagt door een niet-Franstalige trainer aan te stellen, een 'petit Belge' bovendien.
Club ziet het maar al te graag gebeuren, zo zijn de problemen met Clement in één klap opgelost en vermijdt blauw-zwart een pijnlijk ontslag. De kampioen moet er nu ook nog met Monaco uitkomen, maar gezien het contract van onbepaalde duur dat de trainer had, kunnen daar geen problemen opduiken.
Laatste nieuws
donderdag 6 maart 2025
woensdag 5 maart 2025
dinsdag 4 maart 2025
