Vanhaezebrouck duidt plots grote schuldige aan bij Rode Duivels

Rode Duivels
door KS
maandag, 17 november 2025 om 12:45
241229heinvanhaezebrouck
De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk in Kazachstan en kregen bakken kritiek. Arthur Theate lag aan de basis van het tegendoelpunt. Volgens Hein Vanhaezebrouck draagt de verdediger een grote verantwoordelijkheid.
Theate beet achteraf nog van zich af. “Ik hoorde Theate zeggen dat er al vijf jaar over de defensie wordt geklaagd. Wel ja, als er nu vragen worden gesteld over de verdediging, is daar maar één iemand verantwoordelijk voor: Theate", klinkt het erg streng bij Vanhaezebrouck.
"Als je dit soort fouten al maakt tegen de kleinere ploegen, wat gaat dat geven op het WK als je tegenover grotere landen staat? Dat wordt dan zeker genadeloos afgestraft", vervolgt de analist in Het Nieuwsblad.
"Het is logisch dat we ons zorgen maken over de defensie. Het was een totaal verkeerde pass van Theate. Zijn voetjes zijn het probleem. Ik zag hem eerder al weifelende passes inspelen. Het ging wat beter tegen Noord-Macedonië en Wales, maar nu dook het opnieuw op.”
loading

Loading