Na ontslag bij Rode Duivels: 'Domenico Tedesco op weg naar déze club'

Na ontslag bij Rode Duivels: 'Domenico Tedesco op weg naar déze club'
Vrijdag 05 september 2025 - 14:05   I   door Redactie

Sinds zijn ontslag als bondscoach van de Rode Duivels in januari 2025 zit Domenico Tedesco zonder club. Maar daar kan snel verandering in komen, want in Turkije wordt zijn naam plots nadrukkelijk genoemd.

Bij Fenerbahçe ging deze week de knuppel in het hoenderhok. José Mourinho moest vertrekken nadat de club zich niet wist te plaatsen voor de groepsfase van de Champions League. In een dubbele confrontatie tegen Benfica werd pijnlijk duidelijk dat de ambities van de Turken nog ver afstaan van de realiteit. Het bestuur trok meteen de conclusie en zette Mourinho op straat.

Voorzitter Ali Koç wil zo snel mogelijk een opvolger aanduiden. Volgens lokale media staat Tedesco daarbij op het lijstje. De Duitser-Italiaan heeft nog altijd een goede reputatie als tacticus en zou passen bij het profiel dat Fenerbahçe zoekt: jong, energiek en met internationale ervaring.

De clubleiding polste ook al bij Luciano Spalletti, maar de ex-coach van Napoli ziet een avontuur in Istanbul voorlopig niet zitten. Een oude bekende, Ismail Kartal, duikt eveneens weer op als mogelijke kandidaat. Hij werd al drie keer eerder aangesteld bij Fenerbahçe en geldt als een veilige optie voor de korte termijn.

Herstart voor Tedesco?

Voor Tedesco zou het een kans betekenen om zich na zijn teleurstellende passage bij de Rode Duivels opnieuw te bewijzen op clubniveau. Zijn laatste ervaring voor België was nochtans positief gestart, maar na het EK-kwalificatiedebacle en interne spanningen viel het doek in januari.

Poll: Vind jij hem een goeie trainer?

TAGS  I  Rode Duivels  I  Domenico Tedesco

vrijdag 5 september 2025

donderdag 4 september 2025

woensdag 3 september 2025