Dimitri De Condé gebroken bij KRC Genk: "Dit heeft me heel veel pijn gedaan"

Dimitri De Condé gebroken bij KRC Genk:
Zaterdag 15 maart 2025 - 16:30   I   door Redactie

Dimitri De Condé, sportief directeur van KRC Genk, heeft zich openhartig uitgelaten over de uitdagingen en emotionele momenten die hij de afgelopen seizoenen meemaakte. Vooral de kritiek op sociale media en vertrouwensbreuken binnen de spelersgroep hakten er zwaar in.

Hoewel De Condé aangeeft dat persoonlijke aanvallen hem niet raken, is dat voor zijn naasten anders. "De aanvallen via sociale media hebben mijn familie veel pijn gedaan. Zelf kan ik ermee omgaan dat men mij verantwoordelijk houdt voor verkeerde beslissingen, maar de mensen die ik graag zie, trekken zich dat fel aan. Dat vind ik moeilijk."

Vertrouwensbreuken als zwaarste klap
Naast de externe kritiek woog ook de dynamiek binnen de kleedkamer zwaar. "Als een speler laat voelen dat hij me niet langer vertrouwt, kan ik daar heel slecht van zijn. Ik probeer altijd mee te denken met de spelers, omdat ik als ex-voetballer weet hoe moeilijk het kan zijn binnen een club."

Het vorige seizoen bleek een dieptepunt. "In de kleedkamer was het vertrouwen zoek. Er werd me verweten dat ik niet helemaal eerlijk was. Dat woog zo zwaar op me dat ik aanvoerder Bryan Heynen heb opgebeld. Ik weet zelfs nog waar ik stond, in Oostende. Hij heeft me gerustgesteld: ‘Wees gerust, wij weten hoe je in elkaar steekt.’ Die woorden hebben me geholpen."

TAGS  I  Dimitri De Condé  I  KRC Genk

zaterdag 15 maart 2025

vrijdag 14 maart 2025

donderdag 13 maart 2025

woensdag 12 maart 2025