Paris Saint-Germain toverde de voorbije jaren al met miljoenen om onder meer Kylian Mbappé en Neymar naar het Parc des Princes te halen. Hét doel? De Champions League winnen. Tot dusver lukte dat nog niet en daarom wil het bestuur van de Parijse topclub nu nog een stapje verder gaan.
Volgens
The Sun heeft
PSG zijn zinnen op een volgende sterspeler gezet. De Franse landskampioen gaat zich moeien in het dossier van Paul Pogba. De wereldkampioen is niet gelukkig bij
Manchester United, waar hij overhoop ligt met trainer José Mourinho.
Een vertrekt dringt zich op en
Real Madrid,
Juventus en
Barcelona trekken al een tijdje aan de mouw van Pogba. Maar nu mengt dus ook PSG zich in de strijd om de 25-jarige middenvelder.
Onderhandelingen lopen al
De Fransen zouden kort op de bal spelen, want de onderhandelingen met Mino Raiola - de zaakwaarnemer van Pogba - zouden al lopen. Manchester United is bereid om mee te werken, maar wil minstens 224 miljoen euro vangen voor zijn vedette.