PSG richt vizier op Braziliaans goudhaantje: ’45 miljoen’

Ligue 1
door Admin
donderdag, 06 september 2018 om 16:14
psg94064
Bij Paris Saint-Germain zijn ze continu op zoek naar de sterren van morgen. De Franste topclub wil een vaste waarde zijn en blijven op het hoogste niveau en daarom wil het zich binnenkort wapenen met een Braziliaans wonderkind.
Volgens RMC Sport heeft de scoutingcel van PSG zijn oog laten vallen op Lucas Paqueta. De 21-jarige aanvallende middenvelder is op dit moment nog onbekend in Europa, maar niet onbemind. PSG zou de Braziliaan van Flamengo in januari naar de Ligue 1 willen halen.
Goedkoop is Lucas Paqueta, ondanks het feit dat hij nog nooit in Europa voetbalde, allerminst. De speler beschikt in zijn huidige contract over een vastgelegde afkoopsom van 45 miljoen euro. Voor minder wil Flamengo zijn goudhaantje niet laten gaan.
loading

Loading