De toekomst van
Wouter Vrancken lijkt verder te reiken dan enkel
Sint-Truiden. De succescoach van de Kanaries draait een sterk seizoen, maar denkt tegelijk al na over een volgende stap in zijn carrière — en die hoeft niet per se als hoofdtrainer te zijn.
Opvallend: Vrancken sluit een rol in de schaduw van een topcoach niet uit. “Voor mij móét dat ook niet als hoofdcoach zijn”, geeft hij toe in Het Laatste Nieuws. “Mijn focus ligt nu op de job van T1, maar ik zie mezelf in de verre toekomst ook als assistent werken onder een topcoach, zoals Vincent Kompany."
Die gedachte is niet toevallig ontstaan. Vrancken bracht recent nog een bezoek aan Kompany en raakte daar opnieuw geïnspireerd door het werken op het hoogste niveau. Het toont dat hij ambitieus blijft en zichzelf verder wil ontwikkelen, ook buiten de klassieke rol van hoofdtrainer.
Toch betekent dat niet dat hij STVV zomaar achter zich laat. Integendeel, de band met de club blijft sterk. “Misschien word ik, als ik het ooit beu ben als hoofdcoach, wel assistent bij Sint-Truiden?”, stelde hij. “Elke dag op het veld staan, dicht bij vrienden en familie... Deze club zal voor mij altijd speciaal zijn.”
Intussen blijft zijn contract situatie onduidelijk. Een verlenging is er nog niet, en ook binnen de club lijkt er geen haast. Maar één ding is duidelijk: Vrancken denkt vooruit. Of dat nu als T1 is of als rechterhand van een topcoach, zijn ambities reiken verder dan Stayen alleen.