Na de zege tegen
Eupen (3-0) was er heel wat te doen rond het rood voor Hans Vanaken. De Gouden Schoen kwam te laat en zette zijn voet ongelukkig op de enkel van Beck. Gek genoeg waren de Club-fans daar blij mee.
Waar de eigen supporters er normaal een handje van weg hebben om een gele of rode kaart voor hun spelers te minimaliseren of er zelfs schande van te spreken, dan was het tegen Eupen de omgekeerde wereld.
Zowat alle blauw-zwarte fans vonden het rood en de nakende schorsing van Vanaken een uitstekende zaak. Aan de basis liggen vooral zijn mindere prestaties en het feit dat er al langer voor geijverd wordt om de Limburger aan de kant te laten. Vandaar dat de supporters de verplichte rust voor hun spelverdeler toejuichen.