
Club Brugge kende tijdens het voorbije weekend een goede generale repetitie voor het aankomende Champions League-duel tegen Galatasaray. Blauw-zwart nam zaterdag eenvoudig de maat van Cercle Brugge (0-2). Toch was trainer Philippe Clement niet helemaal tevreden over de gang van zaken in de Brugse derby.
De fans van Cercle Brugge staken een blauw-zwarte vlag in brand, terwijl de Club-supporters beslisten om vuurpijlen op het veld te gooien. Clement snapt dat niet en maakt zich dan ook kwaad.
“Als coach ben je te veel met je match bezig, maar gooien met vuurpijlen is gevaarlijk. Stel je eens voor dat het op een kind of gewoon op een volwassene terechtkomt. Vuurwerk is geen meerwaarde in het Belgisch voetbal. Er zijn betere manieren om voor sfeer te zorgen", maakt Clement duidelijk in Het Nieuwsblad.
Populair Nieuws
Net Binnen

Pijnlijke taferelen bij ASV Geel: supporters keren zich tegen eigen ploeg

LIVE. Charleroi - La Louvière

Harde kritiek voor Vermeeren na nieuwe dreun Antwerp

LIVE. Lommel - AA Gent

Ruben Van Gucht openhartig: "Hij is een enorme inspiratie voor mij"







