Racing Genk dreigt in het slot nog
Matte Smets te verliezen. Het Duitse
Wolfsburg biedt namelijk liefst 19 miljoen euro voor de jonge verdediger. Dat schrijft
Het Nieuwsblad.
Wolfsburg staat momenteel veertiende in de Bundesliga en is op zoek naar defensieve versterking. Genk wil Smets echter liever niet zien vertrekken de ze winter, ondanks het hoge bod. 19 miljoen euro voor een jonge verdediger is een heel bedrag voor een Belgische club. Toch houden ze bij Genk liever het been stijf.
Wat wel heel erg in het voordeel van Genk spreekt, is dat Smets eigenlijk zelf ook geen trek heeft om nu naar de Bundesliga te verhuizen. Ook hij zou nu liever bij Genk blijven, een aanbod van
Wolfsburg spreekt hem niet heel erg aan.
Intussen is er ook nog altijd interesse van Besiktas in Hyeon-gyu Oh. De Turkse topclub bood al 12 miljoen euro, maar dat sloeg Genk af. Aangezien de transfermarkt in Turkije nog open is tot 6 februari heeft Besiktas nog tijd om een nieuw bod te lanceren.