Racing Genk heeft naast Europees voetbal gegrepen. In de barragewedstrijd op
AA Gent verloor Genk na het nemen van strafschoppen. Dat terwijl het in de verlengingen tot de laatste minuut op voorsprong stond.
Genk-coach
Nicky Hayen schoot na de wedstrijd met scherp op ref Lothar D'Hondt. Gent kreeg in de slotminuten van die verlengingen nog een penalty, waardoor het nog naast Genk kwam. Over die strafschop is Hayen niet te spreken.
"Oordeel zelf. Als je de situatie ziet, dan mist de speler de bal, hij trapt over de bal. Natuurlijk ga je dan in een contact komen, want mijn speler wil die bal blokken. Als jij mist en die bal gaat de andere kant op, dan komt er een botsing, da's logisch", zei Hayen aan DAZN.
In de eerste helft had D'Hondt al een goal afgekeurd van Daan Heymans na een hoekschop. Hij deed dat voor een overtreding die er voorafgaand aan was gebeurd. "Als je die afkeurt voor blok zetten, dan ga je élk duel moeten affluiten", klinkt het. "Daar had ik al het gevoel dat alle 50/50 duels tegen ons gingen zijn. Dat is ook gebleken."