Gert Verheyen was een tijdje coach, maar al snel werd hij toch opnieuw analist. De voormalige speler van Club Brugge had daar een heel goede reden voor. Verheyen past voor het trainerschap.
Verheyen was even trainer van KV Oostende. De functie van trainer is sterk geëvolueerd, meent hij. “Je trainde ’s ochtends, stuurde je spelers ’s middags naar huis en je kon zelf de club verlaten”, klinkt het in Het Nieuwsblad. Tegenwoordig meot de staf van 's ochtends tot 's avonds op de club blijven.
Naast de lange werkdagen is er dan ook nog de status van de coach. “Bovendien is de status van trainer onwaarschijnlijk gedevalueerd. Vroeger was je de baas en was er ontzag. Maar nu ben je voor het bestuur en de spelers soms niets meer. Trainers zijn een wegwerpproduct geworden", aldus Verheyen.