Bruno slaat met vuist op tafel bij Anderlecht-bestuur

Europa League
door Voetbal24 Redactie
woensdag, 26 augustus 2026 om 20:00
Bruno
Anderlecht staat donderdagavond met één been in de League Phase van de Europa League. Na de overtuigende 0-3-zege op het veld van Kairat Almaty moet Paars-Wit in eigen stadion vooral de voorsprong verdedigen. Toch kreeg coach Vitor Bruno er op voorhand een nieuw probleem bij.
Nathan Saliba is immers vertrokken naar Villarreal. De Canadese middenvelder, die vorig seizoen uitgroeide tot één van de revelaties, kiest voor een nieuwe uitdaging in Spanje. Volgens Bruno verliep die transfer volledig correct.
“Alles is correct verlopen, Saliba is altijd professioneel gebleven”, vertelde de trainer. “Hij wil deze stap zetten omdat hij ervan overtuigd is dat dat het beste is voor zijn toekomst. Dat respecteer ik.”
Bruno beseft tegelijk dat zijn opties op het middenveld daardoor beperkter worden. De coach maakte dan ook duidelijk dat Anderlecht nog naar een versterking kijkt. “Dat lijkt me duidelijk”, klonk het.
Een nieuwe middenvelder wacht volgens Bruno bovendien meteen een stevige uitdaging. Hij verwees naar Enric Llansana, Marco Kana en Noah Kalonji als “de drie monsters die we op het middenveld hebben”. “Elke nieuwkomer zal zich moeten bewijzen”, voegde hij eraan toe.
Opvallend: Cedric Hatenboer werd daarbij niet genoemd. De Nederlander keerde na zijn uitleenbeurt aan Telstar terug naar Anderlecht, maar lijkt voorlopig nog altijd niet in de plannen van Bruno voor te komen.
loading

Loading