Het bekerduel tussen
Anderlecht en
Standard stond volledig in de schaduw van het toneelstukje van
Sa Pinto en het wangedrag van de Anderlecht-supporters.
Boskamp vindt dat op die manier het stroeve spel van paars-wit (en het stijgende lijn bij de Rouches) onder de radar blijven.
“Het blijft jammer dat hij (Sa Pinto, red.) zo de prestatie van zijn ploeg - en dus van zichzelf - onder laat sneeuwen. Want het gaat steeds beter met Standard. Tegen Anderlecht hadden ze alles onder controle. Nu heeft niemand het daar meer over", klinkt het bij Het Belang van Limburg.
De Nederlander is trouwens niet onder de indruk van het spel van Anderlecht onder
Vanhaezebrouck. "Nu heeft niemand het daar meer over. Hein Vanhaezebrouck komt het allemaal goed uit. Hij krijgt het maar moeilijk aan de praat daar bij Anderlecht. Geen beker meer en uitgeschakeld in Europa. Tegen Celtic was de eerste helft goed, maar de tweede deed pijn aan de ogen", klinkt het kritisch.