Romelu Lukaku ziet coach Thomas Tuchel volledig door het lint gaan (VIDEO)

Video
dinsdag, 01 maart 2022 om 20:30
220301tuchelfilmpje
De hele wereld is aangedaan door de oorlog die Rusland voert in Oekraïne. Ook in het voetbal kwamen er al massa's steunbetuigingen. Chelsea-coach Thomas Tuchel is ook duidelijk geraakt door de situatie.
Chelsea verloor de finale van de League Cup tegen Liverpool na strafschoppen. Dinsdag stond Tuchel de pers te woord en veel journalisten haalden de oorlog in Oekraïne aan. "Jullie moeten stoppen. Ik ben geen politicus", was hij duidelijk geïrriteerd.
"Ik kan enkel in herhaling vallen en daar voel ik me slecht bij, want ik heb nooit een oorlog meegemaakt", aldus de Chelsea-coach. "Het voelt slecht om er vanuit mijn geprivilegieerde positie over te praten. Hoe vaak moet ik nog zeggen dat het vreselijk is? Je kunt daar toch geen andere mening over hebben."
loading

Loading