Cristiano Ronaldo rázend tijdens Hongarije-Portugal: "Wat een eikel!" (VIDEO)

Video
dinsdag, 15 juni 2021 om 18:35
schermafbeelding 2021 06 15 om 183234
Ook Portugal heeft zijn EK op gang getrapt. Donderdagavond ging de regerende EK-winnaar op bezoek in Hongarije. In de Puskas Arena liet Cristiano Ronaldo zich al in het begin van de wedstrijd opvallen.
Na een handvol minuten spelen had Portugal al op 0-1 kunnen staan. Eén probleem: Liverpool-aanvaller Diogo Jota besliste om zelf zijn kans te gaan in plaats van de bal mee te geven met Ronaldo.
Peter Gulacsi ranselde het schot van Jota uit zijn kooi en dus bleef het 0-0. Ronaldo sprong vervolgens uit zijn vel. Hij maakte Jota héél duidelijk dat hij de bal had moeten afspelen.
Op sociale media krijgt Ronaldo veel bijval. Haast niemand begrijpt waarom Jota voor eigen succes ging. "Wat een egoïst" en "Wat een eikel", reageren kijkers.

De beelden en reacties:

Tweet not found

The embedded tweet could not be found…

Tweet not found

The embedded tweet could not be found…

Tweet not found

The embedded tweet could not be found…

Tweet not found

The embedded tweet could not be found…

loading

Loading