Transferbom: 'Klopp haalt meteen Haaland naar Real Madrid'

Transfers
door KS
vrijdag, 30 januari 2026 om 12:25
Klopp
De voetbalwereld houdt zijn adem in: Jürgen Klopp staat volgens de laatste berichten op het punt om de nieuwe trainer van Real Madrid te worden. Zijn eerste grote missie? Erling Haaland overtuigen om Manchester City te verlaten. Het plan van Klopp is even geniaal als genadeloos: Haaland in de spits, Mbappé naar de flank en een pijnlijk afscheid van Vinícius Júnior.
Sinds Klopp zijn rol bij Red Bull opnam, bleef de vraag wanneer hij zou terugkeren naar de zijlijn. Dat moment lijkt nu gekomen. President Florentino Pérez ziet in de Duitser de ideale man om een nieuw tijdperk in Madrid te leiden. Klopp zou echter harde eisen hebben gesteld: hij wil volledige controle over de selectie en de komst van de Noorse doelpuntenmachine Erling Haaland.

Het telefoontje naar Manchester

Volgens het Spaanse El Nacional heeft Klopp al persoonlijk contact gezocht met Haaland om de mogelijkheden van een transfer in de zomer van 2026 te bespreken. De 25-jarige Noor heeft er nooit een geheim van gemaakt dat Real Madrid zijn uiteindelijke doel is. Hoewel hij vorig jaar nog zijn contract bij City verlengde, zou de kans om onder Klopp te werken bij de grootste club ter wereld de doorslag kunnen geven.
Klopp heeft een duidelijk plan om de huidige tactische problemen bij Real op te lossen. Door Haaland als centrale spits te posteren, kan Kylian Mbappé eindelijk terugkeren naar de linkerflank, de positie waar hij het gevaarlijkst is. Dit zou echter betekenen dat er geen plaats meer is voor Vinícius Júnior. De Braziliaan wordt nadrukkelijk het hof gemaakt door de Saudi Pro League, waar men bereid is een historisch bedrag te betalen dat de komst van Haaland kan financieren.

Een transfersom van 500 miljoen?

Manchester City zal hun goudhaantje echter niet zomaar laten gaan. Er wordt gesproken over een vraagprijs die kan oplopen tot 500 miljoen euro. Voor Real Madrid, dat altijd op zoek is naar de volgende 'Galáctico', lijkt geen enkel bedrag echter te hoog als het betekent dat ze de twee beste aanvallers ter wereld (Mbappé en Haaland) in één team kunnen verenigen onder leiding van Jürgen Klopp.
loading

Loading