'Sterkhouder op de valreep naar uitgang bij Genk'

Transfers
door Voetbal24 Redactie
vrijdag, 28 augustus 2026 om 12:30
Thorup
De toekomst van Zakaria El Ouahdi bij KRC Genk blijft onzeker. Hamburger SV heeft zijn interesse in de rechtsachter duidelijk gemaakt en zou inmiddels al twee voorstellen hebben neergelegd. Tot een akkoord kwam het voorlopig niet, want Genk vond beide aanbiedingen onvoldoende.
Daarmee is een vertrek van El Ouahdi nog altijd mogelijk in de slotfase van de transferperiode. Volgens Het Laatste Nieuws ligt de bal momenteel bij de Duitse club. Hamburg moet beslissen of het bereid is om financieel verder te gaan en dichter bij de verwachtingen van Genk te komen. Een derde poging valt dan ook niet uit te sluiten. Zolang er geen akkoord wordt bereikt, blijft El Ouahdi gewoon onderdeel van de Genkse selectie.
De interesse van Hamburger SV komt op een moment waarop Genk sowieso rekening moet houden met beweging in zijn kern. Ook Jarne Steuckers en Robin Mirisola zouden belangstelling genieten, al zijn er voor hen voorlopig geen concrete biedingen of transfers bekend.
Bij Nikolas Sattlberger ligt de situatie anders. De Oostenrijker hoeft niet per se weg uit Limburg en Genk staat niet noodzakelijk te springen om hem te verkopen. De middenvelder zelf wil bovendien blijven vechten voor zijn plaats.
loading

Loading