Naast Yari Verschaeren zal
Anderlecht nog afscheid nemen van een publiekslieveling deze zomer. Ook
Mario Stroeykens staat op de lijst van vertrekkers. Ook hij is niet van plan om nog langer te blijven bij paars-wit.
Stroeykens debuteerde op zijn zestiende onder toen nog Vincent Kompany als coach bij Anderlecht. De ontwikkeling van de middenvelder is toch enigszins gestagneerd, want Stroeykens heeft momenteel geen basisplaats bij paars-wit.
Voor beide partijen lijkt het beter dat de speler andere oorden gaat opsnuiven. Volgens het Franse Sport zal Anderlecht hem niet verkopen voor de jackpot. Stroeykens tekende nog wel een nieuw contract tot 2028, maar dat verandert weinig aan de kwestie.
Nog aftasten
Stroeykens zou namelijk voor een vastgelegde som van 12 miljoen euro de club kunnen verlaten. Er is wel wat belangstelling voor de speler, maar tot dusver lijkt er concreet nog niks in een stroomversnelling te komen.