'Bertaccini weg bij Anderlecht'

Transfers
door Voetbal24 Redactie
maandag, 31 augustus 2026 om 19:00
Bertaccini
Adriano Bertaccini lijkt nog voor het sluiten van de transfermarkt afscheid te kunnen nemen van Anderlecht. De spits komt momenteel niet aan de gewenste speelminuten en een vertrek behoort daarom nadrukkelijk tot de mogelijkheden. Dat meldt Het Nieuwsblad.
Vooral vanuit Zwitserland is er belangstelling. Servette Genève heeft Bertaccini in het vizier en de contacten tussen beide clubs zijn momenteel goed. De Zwitserse club is nog op zoek naar een extra spits en ziet in de Anderlecht-aanvaller een mogelijke oplossing.
Servette kent bovendien een moeizame start van de competitie. Na vier wedstrijden staat de club slechts tiende op twaalf teams, met amper vier punten. Er is dus duidelijk behoefte aan versterking om niet verder achterop te raken.
Financieel kan er bovendien ruimte ontstaan voor een transfer. Servette staat op het punt winger Kadile te verkopen voor ongeveer zeven miljoen euro. Een deel van die opbrengst zou vervolgens kunnen worden gebruikt om een nieuwe aanvaller aan te trekken.
Voor Bertaccini kan een overstap naar Genève aantrekkelijk zijn omdat hij daar uitzicht krijgt op meer speelminuten. Anderlecht wil op zijn beurt de spelersgroep verder afslanken en kijkt naar mogelijkheden om spelers met een beperkte rol te laten vertrekken.
loading

Loading